Lokalizator GPS telefonu – dlaczego warto się na niego zdecydować?

30 listopad 2018
Lokalizatory GPS telefonów z dnia na dzień zyskują na popularności. Dobre narzędzia potrafią naprawdę dużo, szczególnie w sytuacjach podbramkowych. Zagubione dziecko, zdezorientowany starzec z amnezją, pracownik firmy spedytorskiej jadący przez niebezpieczną okolicę, to tylko kilka przykładów, w których dzięki lokalizatorom GPS telefonu możesz skutecznie zapobiec wielu tragediom.

GPS dla samochodów ciężarowych

9 lipiec 2018
Wybierając GPS pod kątem samochodu ciężarowego, warto zadbać o jak najszersze zestawienie poszczególnych funkcji. Nawet te, które na pozór wydają się drugoplanowe, mogą w trasie - szczególnie nieznanej - zapewnić bezproblemowy przejazd. Stąd dążenie producentów do tego, jak najbardziej uszczegóławiać nawigacje do ciężarówek.

Śledzenie samochodu GPS

9 lipiec 2018
Śledzenie samochodu to kolejny z niezwykle popularnych sposobów wykorzystania systemu GPS. To zdecydowanie najłatwiejszy ze sposobów kontrolowania lokalizacji pojazdu, który sprawdza się nawet jeśli na co dzień nie pracujesz w służbach specjalnych czy w sektorze detektywistycznym.

Monitoring pojazdów

9 lipiec 2018
W prowadzonej przez siebie firmie masz dużą flotę samochodów i szukasz sposobu na lepsze kontrolowanie przebytych przez nie kilometrów? Interesuje Cię optymalizacja kosztów ich używania? A może pragniesz dokładnie śledzić trasy pokonywane przez zatrudnionych kierowców? Monitoring GPS jest naturalnym wyborem w takiej sytuacji

GPS do samochodu – monitoring i lokalizacja

9 lipiec 2018
Lokalizator GPS do samochodu to świetna pomoc w nieznanych terenach. System pokaże Ci konkretne miejsce, wybierze najszybszą drogę, pomoże ominąć korki, a niektóre – uniknąć mandatu! To nie wszystko! Nadajnik GPS do samochodu pozwoli Ci znaleźć go w każdej sytuacji. Sprawdź, jaki GPS do auta wybrać, jak go zamontować i na co zwrócić uwagę przy dobieraniu funkcji.

Pokaż klientom, że pizza już do nich jedzie!

30 wrzesień 2016
Nikt nie lubi czekać na zamówiony posiłek, gdy dopadł go głód. Jak sprawić, by oczekiwanie na pizzę nie było nieprzyjemnością, a stało się ciekawym doświadczeniem? Brumgo ma na to dobry sposób.

Pierwsze kroki w Brumgo

3 sierpień 2016
Jeżeli chcesz zostać Brumgowym szamanem, albo po prostu chcesz wiedzieć jak korzystać z najważniejszych funkcji Brumgo - to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię po interfejsie oraz kluczowych ficzerach. Gotowy? No to zaczynajmy!