Monitoring pojazdów

9 lipiec 2018

W prowadzonej przez siebie firmie masz dużą flotę samochodów i szukasz sposobu na lepsze kontrolowanie przebytych przez nie kilometrów? Interesuje Cię optymalizacja kosztów ich używania? A może pragniesz dokładnie śledzić trasy pokonywane przez zatrudnionych kierowców? Monitoring GPS jest naturalnym wyborem w takiej sytuacji.

Nie da się ukryć, że zarządzanie nawet małą flotą samochodów jest wystarczająco problematyczne. W jakim miejscu aktualnie znajdują się auta? Ile dziennie pokonują kilometrów? Który z zatrudnionych kierowców charakteryzuje się stylem jazdy, który przyczynia się do najwyższego spalania? Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy mowa o dużej flocie. Na szczęście monitoring pojazdów jest w stanie dostarczyć odpowiedzi na te wszystkie pytania.

Dzięki Brumgo monitorowanie pojazdów staje się łatwe jak nigdy przedtem. Jednak monitoring pojazdów przez GPS to nie jedyna z funkcji aplikacji. Dzięki niej w łatwiejszy sposób zbierzesz w jednym miejscu wszystkie dane o posiadanych samochodach – nie musisz pamiętać już, kiedy należy zmienić w nich olej czy udać się na przegląd techniczny, ponieważ Brumgo zrobi to za Ciebie. Wystarczy jedynie, byś wprowadził dane konkretnego samochodu do systemu i od tego momentu możesz przestać zaprzątać sobie głowę podobnymi tematami. Brumgo, jak przystało na profesjonalny i niezawodny system monitorowania pojazdów, samodzielnie zadba o kontrolowanie wszystkich danych i przypomni Ci z wyprzedzeniem o zbliżających się terminach wymiany oleju czy kończącym się ubezpieczeniu OC.

Brumgo – Twój system monitorowania pojazdów

To jednak nie wszystkie możliwości Brumgo. Monitorowanie pojazdów to funkcja, która może przydać się także Twoim klientom. W jaki sposób? Wyobraź sobie, że prowadzisz restaurację, w której dowozisz zamówione jedzenie pod wskazany adres. W takiej sytuacji aplikacja obsługująca monitoring GPS może umilić Twoim klientom czas oczekiwania na dostawę jedzenia. Wystarczy tylko, byś udostępnił klientowi link w momencie, w którym przeznaczone dla niego jedzenie jest odbierane przez kierowcę. Klient będzie mógł z dowolnego urządzenia śledzić przebytą przez niego trasę oraz pozostałą do pokonania odległość, co z całą pewnością zmniejszy jego zniecierpliwienie czasem dostawy.

A może boisz się kradzieży? Monitoring GPS pojazdów często bywa wybierany jako dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą, które można traktować jako ostatnią deskę ratunku. Kiedy zdarzy się już najgorsze i złodzieje nie tylko upatrzą sobie Twój pojazd, ale dodatkowo uda im się pokonać mechaniczne zabezpieczenia i odjechać nim w tylko sobie znanym kierunku, monitorowanie pojazdów może być sposobem na odnalezienie „zguby” i odzyskanie jej. To także częsta praktyka stosowana przez firmy przemysłowe posiadające większe i cięższe maszyny, kosztujące grube pieniądze – monitoring maszyn budowlanych zabezpiecza je przed kradzieżą i umożliwia zareagowanie w odpowiedniej chwili.

System monitorowania pojazdów to doskonały wybór dla osób, które chcą zarządzać przedsiębiorstwem w nowoczesny sposób. Nie tylko daje Ci dostęp do danych, o których wcześniej nie miałeś pojęcia, ale ponadto ułatwia życie, przypominając o najważniejszych datach i wydarzeniach. Dzięki Brumgo monitoring pojazdów staje się niezwykle prosty, a Ty zyskujesz więcej informacji oraz więcej spokoju. Czego chcieć więcej?