O nas

 

Brumgo to nowoczesna aplikacja monitoringu GPS bez umowy działająca w modelu SaaS. Aplikacja przeznaczona jest dla małych flot samochodowych oraz do kontroli pojazdów w domowym garażu. Intuicyjny i prosty interfejs sprawia, że aplikacja jest dostępna dla każdego i nie wymaga specjalnej wiedzy, aby czerpać z niej maksymalne korzyści.

Wdrożenie aplikacji zostało uproszczone – do podstawowej lokalizacji wystarczy darmowa aplikacja mobilna, natomiast dla biznesu rekomendowane są lokalizatory GPS. Aplikacja umożliwia podgląd pozycji pojazdów oraz dodatkowych parametrów. Wszystkie zebrane dane przez urządzenia następne przedstawiane są w postaci czytelnych statystyk. Brumgo spośród innych aplikacji wyróżnia prostota interfejsu, możliwość udostępniania bieżącej pozycji i archiwalnych tras oraz elastyczny sposób finansowania – użytkownik sam decyduje o sposobie rozliczania. Aplikacja dodatkowo kontroluje eksploatację samochodów oraz zabezpiecza obszary wytyczone przez użytkownika, dzięki czemu wie o każdym wjeździe i wyjeździe ze strefy. Aplikacja powiadamia o aktualnych trendach floty – pojawi się notyfikacja, jeżeli będzie działo się coś złego. Z Brumgo nie ma potrzeby poświęcania czasu na żmudną analizę danych – aplikacja wykona to automatycznie i wskaże miejsca warte uwagi.

DANE CAŁEGO GLOBU DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Geotik to nowoczesne przedsiębiorstwo 4.0 dostarczające software’owe i hardware’owe rozwiązania z zakresu Internet of Things, M2M, Big data mające zastosowania w każdego rodzaju przedsiębiorstwach.